RED FOOTBALL
FIRST TEAM OFFENSE
Dustin Fletcher, QB, Junior, Carman- Ainsworth
Cannon Hall, QB, Senior, Davison
Joe Zorn, RB, Senior Flint Powers
Mike Jamerson, RB, Senior, Davison
Kyle Sahr, RB, Junior, Lapeer
Luke Philpotts, WR, Junior, Flint Powers
Irdris Bray, WR, Senior, Carman- Ainsworth
Nicholas Erlenbeck, WR, Senior, Grand Blanc
Lucas Edgar, OL, Sophomore, Davison
Jarrett Short, OL, Senior, Grand Blanc
Will Sollie, OL, Senior Lapeer
Luke O’Brien, OL, Senior, Lapeer
SECOND TEAM OFFENSE
Joe Beauchamp, QB, Senior, Flint Powers
Brady Apple, QB, Senior, Lapeer
Zameer Wallance, ATH, Senior, Flint
Jalen Kirkland, RB, Senior, Lapeer
Zack Mazza, WR, Senior, Flint Powers
Jakobe Blount, WR, Senior, Carman- Ainsworth
Drew Johnston, WR, Senior, Lapeer
Chris Dabish, OL, Senior, Flint Powers
Joe Teahen, OL, Senior, Flint Powers
Keisean Brown, OL, Carman-Ainsworth
Sean Schofield, OL, Senior, Davison
Chase Burton, OL, Senior, Lapeer
Wendell Brandon, OL, Junior, Flint
HONORABLE MENTION OFFENSE
Zamarion Foster, QB, Junior, Saginaw Arthur Hill
Kenontae Hilbert, RB, Junior, Flint
Max Slezak, WR, Senior, Davison
Brendan Sullivan, WR, Sophomore, Davison
Latrell Fordham, WR, Junior, Grand Blanc
Camden Witucki, OL, Junior, Grand Blanc
Travis Eades, OL, Senior, Davison
Jeremiah Crain, ATH, Senior, Flint
FIRST TEAM DEFENSE
Michael Fletcher, DL, Senior, Carman- Ainsworth
Carson Currie, DL, Senior, Lapeer
Austin Smith, DL, Senior, Lapeer
Javion Jackson, DL, Junior, Saginaw Arthur Hill
Tanayshio Dones, LB, Senior, Carman- Ainsworth
Logan Pasco, LB, Junior, Davison
Leonard Henry, LB, Senior, Grand Blanc
Phoenix Dickson, LB, Junior, Lapeer
Kortez Toles, DB, Senior, Grand Blanc
Caleb Smith, DB, Junior, Davison
Trent Barron, DB, Senior, Carman- Ainsworth
Ameir Pickett, DB, Sophomore, Saginaw Arthur Hill
SECOND TEAM DEFENSE
Colton Kidd, DL, Senior, Flint Powers
Teshan Compaore, DL, Carman- Ainsworth
Deshawn Green-Martin, DL, Junior, Flint
Nico Trevino, DL, Senior, Flint Powers
Ben Weishuhn, LB, Junior, Flint Powers
Cal Stefanko, LB, Senior, Davison
Jordan Pohl, LB, Senior, Lapeer
Neimiah Jones, LB, Junior, Saginaw Arthur Hill
Myles McNeal, DB, Junior, Grand Blanc
TraVontae Winteres, DB, Sophomore, Saginaw Arthur Hill
HONORABLE MENTION DEFENSE
Deandre DeLeon, DL, Sophomore, Flint
Janar Stinson, DL, Junior, Grand Blanc
Keasean Brooks, DL, Senior, Saginaw Arthur Hill
Malique Forward, LB, Junior, Flint
Adam Krupa, LB, Senior, Flint Powers
Ryan Woody, LB, Senior, Grand Blanc
Randall Broome, DL, Junior, Carman- Ainsworth
SPECIAL TEAMS FIRST TEAM
Colton Alexander, P, Grand Blanc
Cody Fick, K, Lapeer
SPECIAL TEAMS SECOND TEAM
Brian Brown, P, Lapeer
Colton Alexander, K, Grand Blanc
Conner Kenkel, K, Davison
SPECIAL TEAMS HONORABLE MENTION
Kyle Chalut, P, Flint Powers
Kyle Chalut, K, Flint Powers
MVP
Cannon Hall, Davison
COACH OF THE YEAR
Mike Smith, Lapeer
GOLF
FIRST TEAM
Jolie Brochu, Flint Powers
Maggie Knight, Flint Powers
Rose Hami, Midland Dow
Grace Baillargeron, Midland Dow
Isabel Mabry, Davison
Gina Canavesio, Flint Powers
Madison Brigance, Grand Blanc
Kayleight Reilly, Mt. Pleasant
SECOND TEAM
Caylee Ries, Davison
Taylor Kandel, Grand Blanc
Meg Gandy, Midland
Juanita De La Cruz, Saginaw Heritage
Cameryn Cass, Grand Blanc
Katherine Mansour, Grand Blanc
Brook Kalisz, Davison
Meghan Killmaster, Midland Dow
Kaylin Winther, Lapeer
Emily Brecht, Lapeer
HONORABLE MENTION
Abbey Ross, Davison
Chloe Evoy, Davison
Ali Sexton, Flint Powers
Abeey Britton, Grand Blanc
Alex Kekel, Grand Blanc
Reema Patel, Midland Dow
Abbey Slancik, Bay City Western
Angelica Ferguson, Saginaw Heritage
Kaylee Cittal, Saginaw Heritage
Paxton Dixon, Carman-Ainsworth
Jamie Arnold, Carman-Ainsworth
Taylor Idema, Mt. Pleasant
Emma Lindahl, Mt. Pleasant
Julia Gaffke, Midland
Allison Shepard, Midland
Lili Velasquez, Bay City Central
Bella Velasquez, Bay City Central
Sally Pudvan, Bay City John Glenn
Kelly Lore, Bay City John Glenn
MVP
Jolie Brochu, Flint Powers
COACH OF THE YEAR
Jim Snow, Flint Powers
SOUTH-VOLLEYBALL
FIRST TEAM
Taylor Lintz, Junior, Davison
Mariah Brenz, Junior, Flint Powers
McKenna Friedt, Senior, Flint Powers
Erin Sahr, Sophomore, Lapeer
Hannah Carnell, Junior, Grand Blanc
Rachelle Madison, Senior, Grand Blanc
Kelsie Vanitvelt, Senior, Grand Blanc
Diamond Lester, Senior, Carman-
Ainsworth
SECOND TEAM
Alyssa Hennessey, Junior, Davison
Zoe Rhines, Junior, Davison
Savannah Varela, Junior, Davison
Madison Gephardt, Freshman, Flint
Powers
Addison Lee, Sophomore Lapeer
Morgan Pierce, Senior, Lapeer
Hannah Cuddeback, Senior, Grand Blanc
Destiny Johnson, Senior, Carman-
Ainsworth
HONORABLE MENTION
Tessa Labean, Senior, Davison
Spencer Rutherford, Senior, Flint
Powers
Mya Mcallam, Senior, Flint Powers
Jaclyn VanBibber, Senior, Lapeer
Avery Warren, Senior, Lapeer
Elizabeth Cheswick, Senior, Grand
Blanc
Alexxis Keahey-Harley, Senior, Grand
Blanc
Mary Dollinger, Senior, Carman-
Ainsworth
Aniya Harmon, Senior, Carman-
Ainsworth
Hannah Thurston, Senior, Carman-
Ainsworth
Knari Demps, Junior, Flint
Brianna Dennie, Junior, Flint
Amari Green, Junior, Flint
MVP
Kelsey Vanitvelt, Grand Blanc
COACH OF THE YEAR
Karly Cocke, Grand Blanc
SOUTH-SOCCER
FIRST TEAM
Muaz Asperger, Grand Blanc
Wallace Hill, Carman-Ainsworth
Garett Delamielleure, Flint Powers
Alex MacNaughton, Lapeer
Cam Gouin, Davison
Keegan Hobson, Grand Blanc
Blasé Haynes, Flint Powers
Tommy Taylor, Carman-Ainsworth
Jeron Body, Grand Blanc
Tommy Ruth, Flint Powers
Andrew Holley, Grand Blanc
Blake Peterson, Grand Blanc
Jacob Whitmore, Grand Blanc
Darwin Bostwick, Carman-Ainsworth
SECOND TEAM
Blake Hender, Flint Powers
Jacob Darnouni, Flint Powers
Davis Grasman, Flint Powers
Mohamed Farhan, Carman-Ainsworth
Keenan Shukairy, Carman-Ainsworth
Gavin Miller, Grand Blanc
Sean Nolan, Lapeer
Eli Garcia, Lapeer,
Ben Hric, Lapeer
Leonardo Alvarez, Flint
Dom Wendel, Davison
Logan Nuckolls, Davison
Matthew McDonald, Davison
Ty Wilson, Davison
HONORABLE MENTION
Nate Farrington, Lapeer
Michael Logan, Flint
Keon Morris, Flint
Efran Palacios-Diaz, Flint
MVP
Muaz Asperger, Grand Blanc
COACH OF THE YER
Jay Witham, Carman-Ainsworth
SWIM AND DIVE
200 free- Delaney Weesolek, Bay City
John Glenn
200 IM- Sasha Konovalenko, Midland
Dow
50 free- Claire Newman, Midland Dow
1 mtr diving- Abigail Harned, Bay City
Western
SOPHOMORE0 FLY- LARA WOCIAK,
FLINT POWERS
SOPHOMORE0 FREE – CLAIRE
NEWMAN, MIDLAND DOW
500 free – Chelsea Fenton, Midland
Dow
500 free- Chelsea Fenton, Midland Dow
Sophomore0 back- Sophie Curtis,
Grand Blanc
Sophomore0 breast- Abigail Merz, Flint
Powers
BOYS’ CROSS COUNTRY
FIRST TEAM
Tyler Pritchett, Midland
Ethan Hamilton, Flint Powers
Jason Millis, Davison
Josiah Burr, Midland Dow
Greg Smith, Davison
Jacob McDowell, Saginaw Heritage
Jackson Turnbow, Grand Blanc
Brady Neumann, Saginaw Heritage
Joe Chinkeefatt, Carman-Ainsworth
Jacob Maschino, Midland
SECOND TEAM
Tyler Lozano, Saginaw Heritage
Jacob Faerber, Saginaw Heritage
Jonathan Buck, Grand Blanc
Matthew Hart, Flint Powers
Caleb Gosselin, Bay City Western
Devin Miller, Grand Blanc
Carter Owens, Flint Powers
Jeffrey Stacker, Bay City Western
Zack Metzger, Davison
Justin Bentancur, Saginaw Heritage
HONORABLE MENTION
Andrew Hales, Midland Dow
Carson Humphrey, Grand Blanc
Charles Powers, Grand Blanc
Devin Daunt, Flint Powers
Elijah Beson, Bay City Western
Jace Selvidge, Mt. Pleasant
Jaremy Williams, Lapeer
John Friebe, Bay City Western
Josh Burr, Midland Dow
Kenny Minto, Davison
Kyle Chalut, Flint Powers
Lucas Danic, Flint Powers
Nathan Streitmatter, Midland
Owen Gross, Flint Powers
Peter Kozerski, Midland Dow
Spencer Torok, Davison
MVP
Tyler Pritchett, Midland
COACH OF THE YEAR
Gary Loubert, Saginaw Heritage
GIRLS’ CROSS COUNTRY
FIRST TEAM
Caitlin Rose, Grand Blanc
Anastasia Tucker, Midland Dow
Ashlyn Nagel, Bay City Western
Sydney Nesbitt, Bay City Western
Jenna Picard, Bay City Western
Marin Stevens, Bay City Western
Libbie Gleason, Flint Powers
Carissa Picard, Bay City Western
Emma Banning, Saginaw Heritage
Isabella Rhee, Midland Dow
SECOND TEAM
Marielle Hatfield, Flint Powers
Heleyna Tucker, Midland Dow
Austin Smith, Flint Powers
Cassidy Jankens, Bay City Western
Anna Gill, Davison
Megan Churm, Midland Dow
Rayven Brantley, Carman-Ainsworth
Maddie McBride, Mt. Pleasant
Makenzie Brownrigg, Davisson
Kaylee Huey, Flint Powers
HONORABLE MENTION
Savannah Sipley, Davison
Lydia Minzey, Grand Blanc
Chloe Fry, Saginaw Heritage
Lauryn Hoover, Grand Blanc
Lauren Loveberry, Mt. Pleasant
Rebecca Deneweth, Lapeer
Caroline Vance, Flint Powers
Michelle Pendell, Flint Powers
Blake Mueller, Bay City Western
Chandler Blom, Flint Powers
Taryn Kelly, Grand Blanc
Kennedy Kuhlman, Grand Blanc
Anna Kendaziorski, Bay City Western
Maggie Smith, Flint Powers
MVP
Caitlin Rose, Grand Blanc
COACH OF THE YEAR
Mike Nesbitt, Bay City Western
TENNIS
FIRST TEAM
Austin Pariseau, Davison
Whitman Hopper, Davison
Joseph Charboneau, Davison
Stuart Johnston, Grand Blanc
Daniel Rubin, Grand Blanc
Caleb Czajka, Grand Blanc
Andrew Hoover, Grand Blanc
Kyle Kotanchek, Midland
Tyler Conrad, Midland Dow
Anish Middha, Midland Dow
Saketh Kamaraju, Midland Dow
Caleb Qiu, Midland Dow
Lucas LaPoe, Mt. Pleasant
Ben Boss, Saginaw Heritage
SECOND TEAM
Nicholas Morse, Bay City Western
Jacob Boks, Bay City Western
Mitchell Rutkowski, Davison
Patrick Chatterton, Grand Blanc
Michael Chatterton, Grand Blanc
Noah Landon, Grand Blanc
Colby Bindshatel, Grand Blanc
Tyler Pritchett, Midland
Evan Johnson, Midland
Griffin Clark, Midland
Jeff Landis, Midland
Senthur Skv, Midland Dow
Gavin Killmaster, Midland Dow
Peter Redman, Midland Dow
Davin Lin, Midland Dow
HONORABLE MENTION
Josh Gordon, Bay City Central
Matt Cull, Bay City John Glenn
MVP
Tyler Conrad, Midland Dow
COACH OF THE YEAR
Don Leavy, Grand Blanc
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.