FOOTBALL
FIRST TEAM OFFENSE
Bruce Mann, QB, 12, Midland Dow
Dustin Fletcher, QB, 9, Carman- Ainsworth
Byron Gates, RB, 12, Carman- Ainsworth
Dequez Weathers, RB, 11, Bay City Central
Brendon Kuch, WR, 12, Midland Dow
Donald Scott, WR, 12, Flint Powers
Tanner Koth, WR, 12, Bay City Central
Jakori Miller, OL, 12, Carman- Ainsworth
Kevin Murray, OL, 12, Midland Dow
Jackson Duffiney, OL, 12, Flint Powers
Wynn Wasmer, OL, 12, Saginaw Heritage
Dalton Norris, OL, 12, Saginaw Heritage
Andrew Simon, P, 11, Flint Powers
Austin Welter, K, 11, Bay City Central
FIRST TEAM DEFENSE
Ronald Roland, DL, 12, Carman- Ainsworth
Devan Anzarut, DL, 12, Midland Dow
Eric Lehmann, DL, 11, Bay City Central
Jordan Shock, DL, 12, Flint Northwestern
Bronson Carnes, LB, 12, Carman- Ainsworth
Spencer Stephenson, LB, 12, Midland Dow
Spencer Moulthrop, LB, 12, Bay City Central
Marshawn Evans, LB, 12, Saginaw Heritage
Troy Brown, DB, 12, Carman- Ainsworth
Jalen Smith, DB, 11, Carman- Ainsworth
Michael Bricault, DB, 12, Midland Dow
Robert Walkowiak, DB, 12, Bay City Central
SECOND TEAM OFFENSE
Zach Talovich, QB, 11, Flint Powers
Dylan Teneyuque, RB, 12, Saginaw Heritage
Cortez Jackson, RB, 11, Flint Northwestern
Dewayne Gurley, WR, 11, Carman- Ainsworth
Matt Wiskur, WR, 12, Flint Powers
JK Jackson, WR, 11, Flint Northwestern
Cesar Gonzalez, OL, 12, Midland Dow
Michael Pellisari, OL, 11, Flint Powers
Mikal Ginger, OL, 12, Bay City Central
Jimmy Bell, OL, 11, Saginaw Arthur Hill
Christopher Ramirez, OL, 11, Saginaw Arthur Hill
Marreon Givens, TE, 12, Carman- Ainsworth
Ashton Brooks, K, 12, Midland Dow
Jud Morse, P, 11, Bay City Central
SECOND TEAM DEFENSE
Michael Fletcher, DL, 10, Carman- Ainsworth
Quin Wilson, DL, 11, Bay City Central
Joe Vacik, DL, 12, Saginaw Heritage
Landon Phibbs, DL, 12, Saginaw Heritage
Joey Zorn, LB, 10, Powers
Justin McMurren, LB, 11, Saginaw Heritage
Malique Foster, LB, 11, Saginaw Arthur Hill
Kentavious Davis, LB, 12, Saginaw Arthur Hill
Nick Sierocki, DB, 10, Midland Dow
Luke Brcic, DB, 12, Flint Powers
Isaiah Newton, DB, 12, Bay City Central
HONORABLE MENTION
Majestik Dudley, QB, 11, Saginaw Heritage
Sam Lambert, QB/CB, 12, Saginaw Arthur Hill
Jaquez Tucker, RB, 12, Carman- Ainsworth
Austin Stredney, WR, 12, Midland Dow
Andre Jackson, WR, 11, Saginaw Arthur Hill
Tayon Phillips, WR, 11, Saginaw Arthur Hill
Kamrin Wilson, WR, 11, Saginaw Arthur Hill
Tyler Cole, FS, 12, Saginaw Heritage
Talwari Hodges, OL, 12, Flint Northwestern
Peyton Beauchamp, TE, 12, Flint Powers
Ben Abbott, DB, 11, Flint Powers
Bryce Tomczak, DL, 12, Saginaw Heritage
Devon Beacoats, DL, 11, Flint Northwestern
Connor Moe, LB, 11, Midland Dow
Brian Elder, DB, 10, Bay City Central
Hunter Kenrick, DB, 12, Flint Powers
Nick Coppolino, K, 10, Saginaw Heritage
Morgan Livingston, K, 12, Flint Powers
Joseph Mullany, 12, Flint Northwestern
MVP
Bruce Mann, QB, 12, Midland Dow
COACH OF THE YEAR
Morley Fraser, Bay City Central
VOLLEYBALL
FIRST TEAM
Katie Speaks, Carman-Ainsworth
Alexus Angus, Davison
Kaseka Mulomeade, Davison
Maria Vukaj, Davison
Ara Wilson, Davison
Teghan Hogan, Lapeer
Katelyn Johnson, Lapeer
Brooklyn Withey, Lapeer
Alexandra Brumley, Flint Powers
Kelsie Vanitvelt, Flint Powers
SECOND TEAM
Lauryn Bissonette, Carman-
Ainsworth
Diamond Lester, Carman-Ainsworth
Morgan Sherrer, Carman-Ainsworth
Macy Lintz, Davison
Leah Bentley, Lapeer
Haley Pingel, Lapeer
Callie Chamulak, Flint Powers
Allie Leedke, Flint Powers
Asia Champman, Flint Northwestern
Mai’Layka Nichols, Flint
Northwestern
HONORABLE MENTION
Quantice Mobley, Flint Northwestern
MVPs
Maria Vukaj, Flint Powers
Brooklyn Withey, Lapeer
COACH OF THE YEAR
Robin Johnson, Flint Northwestern
GOLF
FIRST TEAM
Stephanie Carras, Midland Dow
Alexis Carras, Midland Dow
Kamryn Johnston, Davison
Bailey Thompson, Lapeer
Brooke Gibbons, Lapeer
Madison Zioto, Flint Powers
Kirstyn Cotton, Midland
Morgan Dieters, Midland Dow
SECOND TEAM
Caroline Szabo, Midland Dow
Evan Vandeputte, Davison
Amelia Gavulic, Flint Powers
Alexis DeLaCruz, Saginaw Heritage
Kayleigh Reilly, Mt. Pleasant
Maggie Knight, Flint Powers
Gabi Perez, Flint Powers
Claire Stoddard, Davison
Cali Kennedy, Lapeer
HONORABLE MENTION
Brenna Legner, Bay City Central
Briar Kukla, Bay City Central
Paige Clauss, Bay City Western
Samantha Kieser, Bay City Western
Isabelle Maybre, Davison
Mina Fabiano, Midland Dow
Tatum Mathews, Midland Dow
Inez Rosado, Saginaw Heritage
Emily Alexander, Lapeer
Madilyn Teramini, Lapeer
Laura Alexander, Midland
Meggy Gandy, Midland
Lizzy Marlinga, Flint Powers
MVPs
Stephanie Carras, Midland Dow
Alexis Carras, Midland Dow
COACH OF THE YEAR
Steve Carlson, Lapeer
TENNIS
FIRST TEAM
Ryan Webb, 1s, 12, Bay City Central
Sam Petrarca, 1S, 12, Flint Powers
Daniel Charboneau, 2s, 12, Flint Powers
Malachi Noronha, 1s, 11, Flint Southwestern
Brendan Johnson, 1s, 11, Midland
Bredan Doyle 3s, 12, Midland
Varun Shanker, 1s, 12, Midland Dow
Anish Middha, 2s, 9, Midland Dow
Tyler Conrad, 3s, 10, Midland Dow
Saketh Kamaraju, 4s, 9, Midland Dow
JJ Kirkman, 1s, 12, Midland Dow
Aditya Middha, 1s, 11, Midland Dow
Noah Nichols, 2s, 11, Midland Dow
Harry Fu, 1s, 11, Mt. Pleasant
Noah Cribbs, 1s, 12, Saginaw Heritage
SECOND TEAM
Dylan Helming, 2s, 12, Bay City Central
Logan Tersign, 1s, 12, Davison
Steve Moore, 1s, 12, Lapeer
Joseph Charboneau, 1s, 9, Flint Powers
Kyle Carson, 1s, 12, Flint Powers
Wally Perkins, 2s, 12, Flint Powers
Kenny Maly, 2s, 12, Flint Powers
Vincent Goyette, 3s, 11, Flint Powers
Cameron Mills, 2s, 10, Midland
Sagar Kamaraju, 2s, 11, Midland Dow
Daniel Zhang, 3s, 11, Midland Dow
Gopal Parthasarathy, 3s, 11, Midland Dow
Jeroen Uesbeck, 4s, 10, Midland Dow
SOCCER
FIRST TEAM
Justin Tobin, D, 12, Midland Dow
Casey LaRue, F, 11, Midland Dow
Brandon McDaniel, MF, 12, Midland Dow
Josh Storer, G, 12, Midland Dow
Steven Tuttle, OM, 12, Flint Powers
Mason Smith, C/M, 11, Flint Powers
Andrew Simon, C/M, 11, Flint Powers
Max Weirsma, F, 12, Saginaw Heritage
Will Sienko, D, 12, Saginaw Heritage
Collin Krygier, M/F, 12, Bay City Western
Graham Hemingway, C/M, 12, Lapeer
Jacob Schram, F/CB, 12, Lapeer
Zach Simpson, C/M, 11, Davison
Thomas Schwartz, D, 11, Midland
Spencer Flewig, G, 12, Carman-Ainsworth
Lucas Shoffer, D, 12, Carman-Ainsworth
SECOND TEAM
Jacob Johnson, F, 11, Midland Dow
Alejandro Uribe, M/F, 12, Midland Dow
Jordan Plewa, D, 10, Midland Dow
Chase Knoblock, D, 10, Flint Powers
Bryan Lendzion, F, 11, Flint Powers
Connor Copus, M, 11, Saginaw Heritage
Jarod Morse, M/F, 12, Bay City Western
Devon Fulco, G, 12, Bay City Western
Brian Morris, C/M, 11, Lapeer
Colton Brown, C/B, 11, Davison
Jacob Hill, O/B, 12 Davison
Austin Cochran, M, 12, Midland
Brendan Witt, D, 12, Midland
Brendan Cashen, M/F, 12, Mt. Pleasant
Yazeed Abdelhay, M/F, 12, Carman-
Ainsworth
Jacob Murawski, D, 11, Bay City Central
HONORABLE MENTION
Zach Lyman, M, 12, Midland Dow
Andrey Hofius, M, 10, Midland Dow
Conner Kilbourn, D, 12, Flint Powers
Connor Boerman, D, 11, Flint Powers
Trever Purman, D, 11, Flint Powers
Spencer Schwellenbach, M, 11, Saginaw
Heritage
Trevonte Gibson, D, 12, Saginaw Heritage
Ben Spradlin, M, 11, Saginaw Heritage
Ethan Concannon, D, 10, Saginaw Heritage
John Hoff, G, 11, Saginaw Heritage
Jonny Lillo, M/F, 11, Bay City Western
Zach Houlihan, D, 11, Bay City Western
Harry Hirth, G, 11, Lapeer
Alex MacNaughton, F, 9, Lapeer
Ryan Pratt, C/M, 12, Davison
Jordan McNaughton, G, 12, Davison
Cesar Nakasone, M, 11, Midland
Ethan Morrow, M, 12, Mt. Pleasant
Tim Wilson, F, 11, Mt. Pleasant
Edgar Peters, M/D, 12, Mt. Pleasant
Mark Kingsworthy, D, 12, Mt. Pleasant
Jacob Yost, D, 11, Carman-Ainsworth
Ryan Farrar, M/F, 11, Carman-Ainsworth
Landon Richard, M, 10, Bay City Central
MVP
Justin Tobin, D, 12, Midland Dow
COACH OF THE YEAR
Tom McDaniel, Midland Dow
SWIM AND DIVE
FIRST TEAM
Makenna McCartney, Saginaw Heritage
Kyra Villalon, Saginaw Heritage
Eliza Gorsline, Saginaw Heritage
Ariana Shokoohi, Saginaw Heritage
Emilia Shokoohi, Saginaw Heritage
Madeline Elmquist, Davison
Delaney Randall, Midland
Hannah Jacobs, Midland Dow
Sasha Konovalenko, Midland Dow
Chelsea Fenton, Midland Dow
Abby Huffman, Midland Dow
Claire Newman, Midland Dow
Sarah Saead, Midland Dow
Katie White, Midland Dow
Kaley Niederstadt, Midland Dow
Emily Schultheis, Midland Dow
Riley Owczarzak, Bay City Western
Sarah Kirtek, Flint Powers
Allie Dasky, Flint Powers
Sarah Thompson, Lapeer
SECOND TEAM
Katrina Kreszowski, Saginaw Heritage
Jenny Santos, Saginaw Heritage
Abigail Trombley, Davison
Faith Regulinski, Lapeer
Katie Groulx, Lapeer
Emily Kreusch, Midland
Katie Berchert, Midland
Alexis Leigeb, Midland
Sarah Wing, Midland
Lauren McLean, Midland Dow
Charlee Simanskey, Midland Dow
Sarah Brandstadt, Midland Dow
Maggie Duly, Midland Dow
Veronica Matthews, Midland Dow
Audrey Xu, Midland Dow
Taylor Northrop, Mt. Pleasant
Sydney Lawrence, Flint Powers
Hannah Murawski, Flint Powers
Jaydee Dillon, Bay City Western
Grace Lance, Bay City Western
HONORABLE MENTION
Emily Sukanen, Saginaw Heritage
Kristin Ammerman, Flint Powers
Mackayla Pirie, Midland Dow
Courtney Keyser, Midland
Madi Cline, Mt. Pleasant
Morgan Graham, Davison
Hannah Lytle, Bay City Western
Madison Anderson, Bay City Central
Elaina O’Donnell, Lapeer
Shaelyn Maguffee, Carman-Ainsworth
MVP
Claire Newman, Midland Dow
COACH OF THE YEAR
Dave Alsager, Mt. Pleasant
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.